Posiedzeniu senackiego zespołu ds. zrównoważonego rozwoju, dotyczącego roli i znaczenia psychologów i pedagogów szkolnych.

Posiedzeniu senackiego zespołu ds. zrównoważonego rozwoju, dotyczącego roli i znaczenia psychologów i pedagogów szkolnych.

W poniedziałek 12.02.2024r Przewodnicząca Komisji ds. Zdrowia i Sportu, Aleksandra Abraham wraz z naszymi Radnymi, Sandrą Krawczyk i Oskarem Stabno, wzięli udział w posiedzeniu senackiego zespołu ds. zrównoważonego rozwoju, dotyczącego roli i znaczenia psychologów i pedagogów szkolnych.

Podczas posiedzenia nasz radny młodzieżowy Oskar miał okazję zabrać głos i opowiedzieć o szkole, jako o domu, a także o tym dlaczego tak ważne jest, aby z tego względu psycholodzy i pedagodzy szkolni mieli z nami dobre relacje. „Szkoła bez przyjaznych pedagogów i psychologów szkolnych zamiast domem, staje się więzieniem”.
Posiedzenie to było idealną okazją do rozmów z takimi osobistościami, jak sędzią Anną Marią Wesołowską, czy Marszałkinią Senatu Małgorzatą Kidawą Błońską.

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 326 85 36
lub adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.